Café Európa

Vzhľadom na dynamický vývoj situácie na Slovensku sme sa rozhodli zmeniť tému. Pozývame Vás na diskusiu pri káve a koláčiku na náš účet, budeme sa rozprávať o Správe o Slovensku 2018. Tieto správy Európska Komisia zverejňuje každoročne. V čom sme dosiahli pokrok a za čo nás naopak karhá?

Diskutovať prídu:
Lívia Vašáková, ekonomická radkyňa Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku
Peter Goliaš, riaditeľ INEKO
Zsolt Gál, politický ekonóm, Katedra politologie FiF UK v Bratislave

Moderuje Tomáš Madleňák, Slovak Foreign Policy Association

Miesto: Záhrada – Centrum nezávislej kultúry
Táto diskusia je súčasťou podujatí Citizens’ Dialogues

sli.do hashtag: #CEBB
LIVE PRENOS NA NAŠOM FACEBOOKU!
Twitter: #CEBB

Napísaním otázky na stránku podujatia alebo do komentárov sa automaticky zapájate do súťaže o vecné ceny od organizátora diskusie – ZEKvSR.

Ak nechcete, aby Vám ušli žiadne novinky a informácie o našich ďalších diskusiách, nezabudnite sa zaregistrovať na odberanie nášho newsletteru: http://eepurl.com/cE3NCD

Hlavný organizátor diskusie: Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, spoluorganizátor diskusie: Slovak Foreign Policy Association, partneri: Euro-Atlantic Center a Fakulta politických vied a medzinárodných vzťahov UMB, mediálni partneri: EURACTIV.sk a SME

Chceli by sme vás upozorniť, že filmový štáb/fotograf budú prítomní na mieste počas tohto podujatia a budú natáčať/fotografovať. Takto získané materiály budú použité na ilustračné a informačné účely súvisiace s aktivitami alebo projektmi našej inštitúcie alebo Európskej únie.

Predchádzajúci článokZačína týždeň startupov
Ďalší článokWiFi4EU – bezplatné Wi-Fi vo verejných priestoroch

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here