Fotografická súťaž „Mladosť v tradícii národa“

Europe Direct Lučenec v spolupráci s mestom Lučenec a Novohradským osvetovým strediskom v Lučenci vyhlasujú fotografickú súťaž „Mladosť v tradícii národa“.

Cieľom súťaže je čo najvernejšie zachytiť mládež prostredníctvom fotografie pri zachovávaní tradícií svojho národa/štátu na 26. ročníku Medzinárodného novohradského folklórneho festivalu, ktorý sa koná v dňoch 27.-31.07.2022 v slovenských a maďarských obciach (Šomoška, Salgótarján, Fiľakovo, Lučenec, Bánk, Divín) za účasti krajín EÚ a iných krajín Európy. Podujatie je organizované pri príležitosti “Európskeho roka mládeže 2022”. 

Každý účastník, ktorý sa chce zúčastniť fotografickej súťaže môže organizátora súťaže – centrum Europe Direct Lučenec – požiadať o voľné vstupenky na ktorékoľvek miesto organizovania festivalu počas 4 dní /27.-31.07.2022/ na e-mail: europedirect@lucenec.sk alebo telefonicky na čísle 047/4331513.

Každý účastník sa môže zapojiť do súťaže len s jednou vlastnou fotografiou, ktorú vlastnoručne zhotovil, vo veľkosti max. 2 MB, ktorú zašle elektronicky spolu s názvom fotky, svojimi údajmi (meno, priezvisko, adresa trvalého pobytu, mobil, e-mail) na e-mailovú adresu vyhlasovateľa súťaže: europedirect@lucenec.sk do 05. 08. 2022.  

Bližšie informácie v štatúte súťaže:

Predchádzajúci článokNové pravidlá, ktorými sa v EÚ zlepší bezpečnosť cestnej premávky a povolia plne autonómne vozidlá
Ďalší článokSpráva o právnom štáte – odporúčanie pre členské štáty

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here