EUROPIKNIKIÁDA V LUČENECKOM PARKU ZABAVILA, ALE AJ VZDELALA

Informačné centrum Europe Direct Lučenec v spolupráci s mestom Lučenec organizovalo podujatie Europiknikiáda. Deky, košíky plné všakovakých dobrôt, príjemné letné popoludnie, pohoda a skvelý program! To všetko a ešte mnoho viac bolo pripravené najmä pre rodinky s deťmi v Mestskom parku Lučenec.

Informačné centrum Europe Direct malo na podujatí stánok, kde mohli návštevníci získať nielen aktuálne informácie o Európskej únii prostredníctvom publikácií, ale aj deti si mohli zasúťažiť, overiť si svoje vedomosti o EÚ v kvízoch, a tiež poskladať puzzle. Súťažiaci mohli v stánku získať sladké odmeny a balóny.

V okolí altánku boli pripravené drevené hracie prvky a kolotoč. Deti sa vybláznili v skákacom hrade. Hudobnú pohodu si návštevníci podujatia vypočuli v podaní vynikajúcej kapely The Blue Cafe. Deti zabavila nezbedná, vrtošivá a namyslená princezná Frmfulína z Divadla Jaja v Bratislave. Do programu sa zapojilo aj CVČ Magnet Lučenec s tvorivými dielňami, ktoré deti zaujali na celé hodiny. Program bol ukončený, na radosť všetkých detí, detskou diskotékou s maskotom Minnie.

Podujatie bolo spolufinancované z rozpočtu EÚ.

Predchádzajúci článokPutovná výstava „Politika súdržnosti EÚ“ v regióne Novohrad na Námestí republiky
Ďalší článokStáž v Európskej komisii

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here